Telewizja TVS rusza z koncertami, aby spotkać się ze swoimi widzami

Materiał informacyjny TVS Sp. z o.o.
Udostępnij:

Andrzejki to wyjątkowe święto. Dlatego w piątek 26 listopada br. nie zabraknie wyjątkowych Gwiazd! Państwa przewodnikiem po muzycznym świecie i prowadzącą to niezwykłe show muzyczne będzie uwielbiana przez widzów Telewizji TVS Nina Nocoń. Gwiazdami, przy których będzie można fantastycznie spędzić czas i wspólnie bawić się będą: Bernadeta Kowalska i Happy Jędrowski Show.

Ruszamy z koncertami! Spędź z nami jeden z tych wieczorów na żywo!

Nazwa: Koncert Andrzejkowy z Telewizją TVS
Gdzie: Namysłowski Ośrodek Kultury
Kiedy: 26.11.2021 godz. 18:00
Wystąpią: Bernadeta Kowalska + Happy Jędrowski Show
Prowadzenie: Nina Nocoń

Bernadeta Kowalska

To wokalistka i współzałożycielka zespołu Bernadeta Kowalska i Przyjaciele. Miłością do muzyki zaraził ją tata, który był perkusistą w zespole grającym na zabawach, a muzyka na co dzień towarzyszyła im w domu. Śpiewa, bo muzykę ma w sercu i chce tym dzielić się ze wszystkimi. Zespół tworzy bardzo optymistyczną i skoczną muzykę, do której bawią się słuchacze w każdym wieku. Grupa zdobyła już sporą popularność i jest rozpoznawana dzięki takim utworom jak: „Piekary Śląskie jak My”, „Wędrowne Ptaki”, czy też „Nasze Miasteczko”. Warto wspomnieć również o takich utworach jak: „Jo jest dziołcha”, „Jak promyk słońca”, „Nasze róże”, „Weselne dzwony”, a także „Życie to taka gra”.

Happy Jędrowski Show

To nowa formacja, która powstała z połączenia dwóch znanych zespołów: Jędrowski Show i Happy Folk. Mirek Jędrowski chciał wnieść „coś świeżego” do zespołu, który jest obecny na scenie od ponad 20 lat i wyszło mu to genialnie. Najlepsze biesiadne show w Polsce tworzy teraz dwóch frontmenów, jeden utalentowany klawiszowiec i cztery przeurocze blondynki, które tańczą, śpiewają i dodają zespołowi największego uroku. Wśród najpopularniejszych utworów Jędrowski Show znajdują się m.in. „Serca dwa”, „Ołpa na harleyu”, „Lato jest gorące”, „Żółto-niebieski Śląsk”, „Mamo Ty serce mi dosz” czy „Jaka ona jest seksi”, „Jajko, jajko mi dej” Zespół biesiadny Happy Jędrowski Show na czele z Mirkiem to idealny przykład na to, że można robić to, co się kocha i doskonale się przy tym bawić. Swoim optymizmem, energią, a także radością zarażają publiczność. Happy Jędrowski Show zapewni potężną dawkę humoru, zabawy, uśmiechu, dobrej muzyki, kolorowych strojów, jak również niegasnącego optymizmu.

Bilety

Bilety można nabyć na Kup Bilecik lub w kasie Namysłowskiego Ośrodek Kultury (ul. Plac Powstańców Śląskich 2, 46-100 Namysłów).

Bilety w cenie: 50 zł balkon, 60 zł parter

Więcej informacji: 32 608 92 00

Dodaj ogłoszenie