III edycja International Tournament "Namysłów Trophy". W turnieju wzięło udział 10 drużyn z całej Polski [ZDJĘCIA]

Adrian Gajewski
Zdjęcia z turnieju.
Zdjęcia z turnieju. UM Namysłów
16 października br., na namysłowskim stadionie odbyła się III edycja International Tournament "Namysłów Trophy" w kategorii U9, organizowanego przez Akademię Piłkarską Namysłów.

Współorganizatorem wydarzenia był burmistrz Namysłowa Bartłomiej Stawiarski oraz Urząd Miejski w Namysłowie.

W zmaganiach turniejowych udział wzięło 10 drużyn z całej Polski. Podczas turnieju nie zabrakło sportowych emocji i pięknych bramek.

Zwycięzcami turnieju została drużyna gospodarzy Akademia Piłkarska Namysłów. Drugie miejsce zajęła Akademia Piłkarska Reissa SMS Ślesin a ostatnie miejsce na podium wywalczyła drużyna Juventus Piekary Ślaskie.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z turnieju.